Poduszki z puchu gęsiego

Wysłane Przez: Blog PL Komentarz: 0

W sypialni spędzamy kilka godzin w ciągu doby, warto więc zadbać o to, by zapewnić sobie komfortowy wypoczynek i zdrowy sen. Mało kto wie, że jedną z ważniejszych kwestii jest wybór poduszki! Ten niepozorny element pościeli ma bardzo istotny wpływ na jakość naszego wypoczynku. Wyborowi poduszki należy więc poświęcić dłuższą chwilę, gdyż źle dobrana może przyczyniać się do bólów szyi i karku oraz kłopotów z zaśnięciem. Jakie są najbardziej komfortowe? Które poduszki są najlżejsze i najbardziej sprężyste? Podpowiadamy!

Poduszki z puchu gęsiego: najbardziej komfortowe i najlżejsze

Idealna poduszka powinna być dopasowana do naszych upodobań i potrzeb. Zastanawiając się nad kupnem tego elementu pościeli, należy wziąć pod uwagę wielkość, kształt oraz wypełnienie. To właśnie ono ma największy wpływ na walory zdrowotne oraz trwałość poduszki. Popularne wsady to pierze, puch, pianka termoelastyczna, lateks i włókna poliestrowe. Do najlepszych, najbardziej komfortowych wypełnień należą dwa pierwsze wymienione produkty, gdyż są one naturalne oraz niezwykle miękkie. Szczególnie puch gęsi daje wysoki poziom komfortu wypoczynku, dlatego, że jest niezwykle lekki, delikatny i zapewnia optymalną temperaturę ciała. Najlepszej jakości wsad naturalny tego typu można natomiast znaleźć w poduszkach DILANI!

Poduszki puchowe marki mają wypełnienie z puchu gęsi europejskiej. Materiał ten został odpowiednio przygotowany, dzięki czemu produkty DILANI są wygodne i zapewniają doskonały wypoczynek oraz spokojny, zdrowy sen. Poduszki marki są puszyste, miłe w dotyku, doskonale odprowadzają pot i wilgoć, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. Miłą zaletą produktów jest to, że wsad umieszczony został w tkaninie ze 100% bawełny, a do wyboru są 4 standardowe rozmiary (50x60 cm, 50x70 cm, 70x80 cm, 70x90 cm) oraz każdy inny, wykonywany na zamówienie.

Warto wspomnieć także o tym, że w swojej ofercie DILANI ma wyjątkowo lekkie poduszki puchowe, wykonane w 100% z puchu gęsiego z linii EXCLUSIVE, jak i równie komfortowe produkty z puchu (80%) oraz pierza (20%) z linii COMFORT. Każdy towar jest starannie wykończony, dzięki czemu poduszki są niezwykle trwałe. Mogą służyć przez długie lata.

Poduszki z puchu gęsiego: podsumowanie

Przesypiamy 1/3 naszego życia, dlatego warto wybrać nie tylko kołdrę, ale i poduszkę, która zapewni nam przyjemny oraz zdrowy wypoczynek. Zakup nie powinien być przypadkowy, lecz przemyślany, by produkt był jak najbardziej komfortowy. Najbardziej miękkie, lekkie i trwałe są poduszki z puchu gęsiego. Tego typu produkty ma w swojej ofercie sklep DILANI. Poduszki marki są „lekkie niczym piórko”, zachwycają sprężystością, uniwersalnymi rozmiarami oraz starannym wykonaniem. Zapewniają wysoki komfort wypoczynku, dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości naturalnych materiałów – puchu gęsiego oraz 100% bawełny. Na pewno przypadną do gustu osobom, które cenią ekologiczne surowce oraz towar z najwyższej półki. Co ciekawe, marka ma w swojej ofercie równie komfortowe produkty z materiałów o właściwościach antyalergicznych z linii Antiallergic, które pozwalają osobom skłonnym do uczuleń na wypoczynek tak samo przyjemny i zdrowy, jak w wypadku klasycznej pościeli puchowej.

Duży wybór rozmiarów oraz typów poduszek DILANI sprawia, że w bogatej ofercie sklepu, każdy może znaleźć poduszki z puchu gęsiego, które spełnią jego indywidualne preferencje i potrzeby.

 

Komentarze

Zostaw komentarz