Kołdra antyalergiczna 160x200

129,00 zł

Nowy produkt

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami surowców.

Kołdry z puchu i pierza mogą niestety uczulać niektóre osoby. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, wprowadziliśmy do sklepu internetowego produkty o właściwościach antyalergicznych. Jednym z nich jest kołdra antyalergiczna 160x200 cm. Do tego uniwersalnego i popularnego rozmiaru bez trudu dopasujesz wymarzoną pościel. Możesz także dokupić antyalergiczną poduszkę oraz ochraniacz na materac.


Kołdra o właściwościach antyalergicznych o wymiarach 160x200 cm jest lekka i puszysta, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. To ważna informacja szczególnie dla tych, którzy mają mało przestrzeni na schowanie swojej pościeli. Kołdry antyalergiczne są wypełnione specjalistyczną włókniną Hollow, która zapewnia niezwykły komfort snu. Zastosowane wypełnienie charakteryzuje się wysoką izolacyjnością termiczną, która jednocześnie chroni od przegrzewania oraz wychładzania ciała. Włóknina Hollow oraz tkanina na pokryciach (100% mikrofibry) tworzą środowisko wolne od kurzu, roztoczy i innych szkodliwych mikroorganizmów, są zatem idealne dla alergików!

Kołder antyalergicznych nie powinno się:

  • chlorować,
  • prasować,
  • czyścić chemicznie.

Można je natomiast prać w temperaturze 60°C. Kołdrę o właściwościach antyalergicznych 160x200 cm najlepiej suszyć w stanie rozłożonym.  

Cały dostępny w naszym sklepie internetowym asortyment jest starannie wykonany, cechuje się wysokim komfortem użytkowania i znacznie poprawia jakość snu.

Oferujemy szeroki wybór produktów dla osób o skłonnościach do alergii – zapraszamy do zakupów!

Sposób użytkowania: nie prać w wodzie, nie chlorować, nie prasować, czyścić chemicznie.

Rozmiar 160x200 [cm]
Sezon letnia
Wypełnienie włóknina wysokopuszysta Hollow
Waga wsadu 0,75 kg
Tkanina 100% mikrofibra
Torba Tak

Napisz recenzję

Kołdra antyalergiczna 160x200

Kołdra antyalergiczna 160x200

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami surowców.

Podobne produkty