Poduszki puchowe Exclusive 

Linia EXCLUSIVE – puch gęsi jest najlepszym wypełnieniem poduszek i kołder. Nasz sklep internetowy oferuje m.in. poduszki puchowe z linii EXCLUSIVE, które są wykonane w 100% z cenionego na całym świecie puchu gęsi europejskiej gwarantując niezwykły komfort użytkowania. Puch ten jest wcześniej poddawany wielu zabiegom: praniu, suszeniu, steryliza...

Linia EXCLUSIVE – puch gęsi jest najlepszym wypełnieniem poduszek i kołder. Nasz sklep internetowy oferuje m.in. poduszki puchowe z linii EXCLUSIVE, które są wykonane w 100% z cenionego na całym świecie puchu gęsi europejskiej gwarantując niezwykły komfort użytkowania. Puch ten jest wcześniej poddawany wielu zabiegom: praniu, suszeniu, sterylizacji oraz sortowaniu. Poduszki puchowe z tego typu wypełnieniem są wytrzymałe i sprężyste. Puchowe wypełnienie zapewnia także świetną cyrkulację powietrza i doskonale odprowadza wilgoć. Dzięki tym właściwościom nasza skóra się nie przegrzewa i może swobodnie oddychać. Umożliwia to również pokrycie poduszki puchowej, które jest wykonane z 100% naturalnej bawełny. Każda poduszka wykończona jest złotą lub białą lamówką, która ozdabia oraz dodatkowo uszczelnia jej brzegi, zapobiegając wydostaniu się puchu na zewnątrz.

Poduszki z pierza i puchu

Dostępna w naszym sklepie internetowym poduszka puchowa z linii EXCLUSIVE jest wyjątkowo lekka. To jedna z kilku różnic między poduszkami z pierza i puchu - te pierwsze są cięższe i mniej sprężyste. Wielu producentów oferuje poduszki z pierza i puchu, nazywając je poduszkami półpuchowymi (zazwyczaj składają się w 75% z pierza i 25% z puchu).

Sklep internetowy Dilani

Nasz sklep internetowy oprócz poduszek puchowych z linii EXCLUSIVE oferuje również poduszki z pierza i puchu oraz produkty antyalergiczne. Cały dostępny asortyment wykonany jest z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o każdy detal. Oprócz poduszek znajdą Państwo także kołdry i ochraniacze na materace.

Zapraszamy do zakupów!

Więcej
Znaleziono 4 szt. produktów
0 Recenzja (e)
229,00 zł

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami surowców.

0 Recenzja (e)
259,00 zł

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami surowców.

1 Recenzja (e)
279,00 zł

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami surowców.

0 Recenzja (e)
329,00 zł

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami surowców.

Pokazuje 1 - 4 z 4 szt. produktów