Poduszka puchowa Exclusive 50x70

259,00 zł

Nowy produkt

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami surowców.

Jeśli zdecydowałeś się na najwyższej jakości kołdrę z puchu gęsi europejskiej, to przyszedł czas na wybór odpowiednich poduszek. Szczególnie polecamy poduszki puchowe z linii EXCLUSIVE, które dostępne są w 4 wymiarach, m.in. bardzo popularnym 50x70 cm.

Dlaczego poduszka puchowa 50x70 cm jest tak często wybierana przez naszych klientów? Gęsi puch jest surowcem sprężystym i niezwykle wytrzymałym. Wcześniej został poddany wielu specjalistycznym zabiegom: praniu, suszeniu, sterylizacji oraz sortowaniu. Świetnie odprowadza wilgoć i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu nasza skóra podczas snu może swobodnie oddychać, nie przegrzewa się ani nie wychładza. Komfort snu zapewnia także naturalna tkanina, z której wykonana jest poduszka puchowa (np. 50x70 cm, ale i każdy inny wymiar) – 100% bawełna. Aby naturalne kołdry i poduszki służyły jak najdłużej zalecamy ich chemiczne czyszczenie.

Poduszki puchowe są jednokomorowe i dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych. Ozdabia je lamówka (biała lub złota), która jednocześnie zabezpiecza puch z gęsi przed wydostaniem się na zewnątrz. Produkty z linii EXCLUSIVE cechują się wysoką jakością wykonania – zostały wyprodukowane przy zastosowaniu innowacyjnych technologii i z dbałością o każdy szczegół.

Kołdra i poduszka puchowa to zupełnie inny wymiar snu! Przekonaj się o tym jak najszybciej i zrób zakupy w naszym sklepie internetowym! Zapraszamy do udanych zakupów!

Sposób użytkowania: nie prać w wodzie, nie chlorować, nie prasować, czyścić chemicznie.

Rozmiar 50x70 [cm]
Sezon całoroczna
Wypełnienie 100% puch gęsi
Typ Exclusive
Waga wsadu 0,6 kg
Tkanina inlet 100% bawełna
Lamówka Tkanina ecru zawiera złotą lamówkę, a tkanina różowa zawiera lamówkę w kolorze białym.
Torba Tak

Brak opinii klientów w tej chwili.

Napisz recenzję

Poduszka puchowa Exclusive 50x70

Poduszka puchowa Exclusive 50x70

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami surowców.

Podobne produkty